מארגנים ערב גיבוש? ערב משפחתי? בת מצווה?
רוצים להפוך את האירוע שלכם לאירוע שלא ישכחו לעולם?!
ראש בראש - משחק טריוויה מאתגר שיגרום שאת האירוע שלכם לא ישכחו!!!מה זה 'משחק טריוויה רב משתתפים אונליין'?
המשחק נוצר כדי ליצור תוכנית חוויתית לאירוע שלכם! על מסך המחשב יופיעו שאלות מאתגרות שאליהם יצטרכו לענות המשתתפים ע"י לחיצה על הפאלפונים האישים שלהם. המערכת קולטת את בחירותיהם של המשתתפים בזמן אמת ומחשבת את מהירות תגובתם לעומת השחקנים האחרים. על מסך המחשב יופיע לאחר כל שאלה את 2 השחקנים שענו הכי מהר ונכון על השאלה, כל כמה שאלות יופיעו 8 השחקנים עם מספר הנקודות הגבוה ביותר. ובסיום המשחק יופיעו 3 המנצחים שענו הכי מהר ונכון על השאלות...! המשחק יוצר חוויה תחרותית ומאתגרת בין כל המשתתפים במשחק, המשחק מתחיל והמתח באוויר מורגש...
כזו תוכנית לא ישכחו לעולם!!!

איך המשחק מתבצע?
לאחר שתירכשו את המשחק תקבלו ממשק ניהול אינטרנטי קליל ונוח להכנסת שאלות משלכם או שאלות מובנות שהצוות שלנו חיבר. כשמחליטים להתחיל את המשחק - לוחצים על כפתור 'התחלת משחק' בממשק המשחק ומציבים את מסך המחשב מול המשתתפים (מומלץ להשתמש במקרן). על מסך המחשב שלכם יוצג משחק הטריוויה, והשחקנים משתמשים עם טלפונים האישיים שלהם כדי להשתתף במשחק.

איך זה יתכן שהטלפונים של השחקנים מתחברים למשחק?
אנחנו משתמשים בטכנולוגיה משוכללת במיוחד! בתחילת המשחק יופיע למשתתפים על המסך מספר טלפון עליו יצטרכו לחייג על מנת להתחבר למשחק, לאחר שהשחקן יחייג למספר - המערכת המשוכללת תזהה את שם השחקן לפי מספר הטלפון שלו, ולחיצה על מקשי הטלפון ישלח את בחירתו של השחקן למסך המשחק בזמן אמת!

איך המשחק מזהה את שמו של השחקן?
לפני המשחק אליכם להכניס בממשק ניהול המשחק את מספרי הטלפון ואת שמותיהם של השחקנים שישתתפו במשחק, כך שבזמן המשחק כשהשחקן יחייג למספר שיופיע על המסך - המערכת תזהה את שמו של השחקן לפי מספר הטלפון שממנו חייג...!

למה המשחק מיועד?
המשחק מיועד לערב חברתי, ערב משפחתי, ערב גיבוש, בת מצווה, ובכל זמן שבו רוצים שיהיה תוכנית חויתית ומרתקת שהמשתתפים לא ישכחו לעולם!

מה הגילאים המומלצים למשחק?
המשחק מיועד לכל גיל מ 1 עד 100... אך קחו בחשבון שעל כל השחקנים להיות מצוידים בטלפון במהלך המשחק.

האם השחקנים יכולים להשתתף במשחק מטלפון כשר למהדרין?
בוודאי! ניתן לשחקנים להישתתף במשחק גם מטלפונים כשרים למהדרין המאושרים ע"י ועדת הרבנים לעניני תקשורת.

יש עם מי לדבר לאחר רכישת המשחק?
ברור! לאחר רכישת המשחק תקבלו סירטון הדרכה מפורט שיסביר לכם כיצד לתפעל את המשחק. כמו כן אנו זמינים בטלפון בכל זמן נתון - 026360760.


מתלבטים איזה מסלול מתאים לכם?
קבלו שיחת יעוץ חינם לאירוע שלכם - 026360760
כי את האירוע שלכם - לא ישכחו!

גלריית תמונות מתוך המשחק:
1 / 6
2 / 6
3 / 6
4 / 6
5 / 6
6 / 6

ממשק ניהול המשחק
ניהול השחקנים
הוראות תיפעול המשחק
מתוך המשחק...
תוצאות סקר אונליין מתוך המשחק!
השחקנים המובילים מתוך המשחק!

לפתיחת משחק ניסיון חינם לחץ כאן.